Covid-19 Krizine Yanıt ve Dayanıklılık Projesi kapsamında Danışman İstihdamı

Title: Covid-19 Krizine Yanıt ve Dayanıklılık Projesi kapsamında Danışman İstihdamı

Japonya Hükümeti tarafından finanse edilen ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından yürütülen Covid-19 Krizine Yanıt ve Dayanıklılık Projesi, UNDP’nin Covid-19 sağlık, insani ve kalkınma krizine küresel, bölgesel ve ulusal düzeyde hızla geliştirdiği bütünleşik müdahalesinin bir parçasıdır ve ülkeye özgü ihtiyaçları dikkate alarak Türkiye’nin Covid-19 krizine yanıt ve dayanıklılığı konusundaki çabalarını destekler niteliktedir. 

Proje kapsamında kişisel koruyucu ekipman üretimi konusunda firmalara rehberlik ve danışmanlık hizmetleri sağlayacak ve bu alanda danışman istihdamı yapılacaktır. Aşağıdaki bağlantılardan danışman pozisyonlarının detaylarına ulaşabilir ve başvuru yapabilirsiniz. 

 

– Kişisel Koruyucu Ekipman Üretimi özelinde Finans Danışmanı 

https://procurement-notices.undp.org/view_notice.cfm…

– Kişisel Koruyucu Ekipman Üretimi özelinde Küresel Pazar Araştırma Danışmanı

https://procurement-notices.undp.org/view_notice.cfm…

– Kişisel Koruyucu Ekipman Üretimi özelinde Pazarlama ve İş Geliştirme Danışmanı

https://procurement-notices.undp.org/view_notice.cfm…

– Kişisel Koruyucu Ekipman Üretimi özelinde Dış Ticaret ve İthalat Danışmanı

https://procurement-notices.undp.org/view_notice.cfm…

Proje Hakkında: Japonya Hükümeti tarafından finanse edilen ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) tarafından yürütülen Covid-19 Krizine Yanıt ve Dayanıklılık Projesi, UNDP’nin Covid-19 sağlık, insani ve kalkınma krizine küresel, bölgesel ve ulusal düzeyde hızla geliştirdiği bütünleşik müdahalesinin bir parçasıdır ve ülkeye özgü ihtiyaçları dikkate alarak Türkiye’nin Covid-19 krizine yanıt ve dayanıklılığı konusundaki çabalarını destekler niteliktedir. Proje kapsamında T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, T.C. Sağlık Bakanlığı ve T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ile iş birliği içinde çalışılmaktadır. Proje; sağlık sisteminin güçlendirilmesi, kapsayıcı ve bütünleşik kriz yönetimi ve yanıtı, Covid-19’un insan hakları ve sosyo-ekonomik etkilerinin ele alınması başlıkları altında gerçekleştireceği faaliyetlerle Covid-19’un etkileriyle mücadele etmeyi amaçlamaktadır.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler