HALKA Temizlik İşleri Hizmet Kooperatifi kadın ekip arkadaşlarını arıyor

HALKA Temizlik İşleri Hizmet Kooperatifi kadın ekip arkadaşlarını arıyor

Sınırlı Sorumlu HALKA Temizlik İşleri Hizmet Kooperatifi Avrupa Birliği  finansal desteği, Dünya Bankası’nın genel idaresinde ve Impact Hub İstanbul’un uygulayacılığında gerçekleşen HALKA projesi aracılığıyla İzmir’de kurulmuştur ve kadınların liderliğinde yönetilmektedir.

Halka Kooperatifi, kadınların ortak olduğu ve profesyonel temizlik hizmeti sunarak kadınların çalışma yaşamı içerisinde yer almasını hedefleyen, İzmir’in yerel kalkınması için bir model olma iddiası taşıyan kar amacı gütmeyen sosyal bir kooperatiftir. Halka Kooperatifi, kadınlar için alternatif bir ekonomi modeli açığa çıkararak İzmir’de yerelde kalkınmaya ve kapsayıcı büyümeye katkı sağlayacak bir repertuarı hep birlikte oluşturabileceğimizi vurgulamak istiyor. Yerel ve sürdürülebilir bir kalkınma için kentin tüm kesimlerinden gelen kadınları kapsayan, yenilikçi, eşit ve adil bir iş modeliyle kent hakkı ve aidiyetinin artırılması için toplumsal cinsiyet eşitliği perspektifi ve kadın dayanışması vurgusu kooperatifin esas mesajıdır. HALKA Kooperatifi temizlik sektöründe yaratıcı çözümleri birlikte çalışıp, birlikte yöneteceği ekip arkadaşlarını arıyor.

Bizler kadınların gücüne inanıyor ve toplumda güçlü bir şekilde yer almalarının desteklendiği bir dünya hayal ediyoruz. Birlikte bir dizi eğitim, uygulama ve kapasite geliştirme çalışmalarıyla etkimizi büyütüyoruz. Eşit, adil bir çalışma hayatı ve geçim kaynağı yaratmak istiyorsan HALKA seni çağırıyor.

www.halkakoop.com

Instagram: @halkakoop

Facebook: @halkakooperatif

Whatsapp: +90 (552) 673 61 63

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler