‘Youth for Future? Youth for Today!’ online gençlik değişimi projesinin başvuruları başladı!

‘Youth for Future? Youth for Today!’ online gençlik değişimi projesinin başvuruları başladı!

‘Youth for Future? Youth For Today!’ projesi Almanya’dan Coach e.V. ve Türkiye’den Agora Derneği ortaklığında gerçekleştirilen, 18-27 yaş arasındaki gençler arasında çevrimiçi olarak gerçekleşecek olan, çeşitli atölye çalışmaları, ilham verici konuşmalar ve fotoğraf ve video araçları ile gençleri bir arada yaşama konusunda bilgilendirmeyi ve güçlendirmeyi amaçlayan bir gençlik değişimidir. 

Proje, göç, sosyal uyum, birlikte yaşam, engelli çalışmaları ve LGBTI+ gibi tematik alanlarda genç profesyonellerin vereceği güçlendirme atölyeleri ve eğitimlerle Almanya ve Türkiye’den 20 genci güçlendirmeyi hedeflemektedir. Projenin bir hedefi ise Gençlik Konuşmaları (Youth Talks) adı verilen etkinliklerle farklı alanlarda faaliyet gösteren ve diğer gençlere rol model olan 10 farklı gencin deneyimlerini aktararak katılımcıların farkındalığını arttırmaktır. Kültürel değişimi ve diyalog kültürünü güçlendirme hedefiyle, projede yer alan gençlerin deneyimlerini, yaşadıkları yerleri ve kültürlerini paylaşmaları amacıyla katılımcılarla yapılacak video ve fotoğraf atölyesinin ardından bir paylaşım oturumu gerçekleştirilecektir.

Kültürlerarası öğrenme, diyalog, gençliğin güçlendirilmesi ve sosyal uyumla ilgileniyorsanız ve hemen şimdi bir değişiklik yaratmaya istekli iseniz; sizi ‘Youth For Future? Youth For Today!’ adlı çevrimiçi gençlik değişim projesine davet ediyoruz!

Son Başvuru Tarihi: 23.10.2020 – 23:59

Detaylı bilgi (Infopack): https://cutt.ly/sgd3PHZ 

Başvuru için:  https://forms.gle/3pgntYv5hk3Dxmdw8Son başvuru tarihi: 23.10.2020 23:59* 

English Infopack: https://cutt.ly/Tgd3mL4 

Arabic Infopack: https://cutt.ly/Kgd3ejE 

German Infopack: https://cutt.ly/Egd3U4R 

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler