İKOS sizi “Kadınların Sporda Güçlendirilmesi” Kapanış Toplantısına ve İstanbul Maratonu Halk Koşusuna davet ediyor!

İKOS sizi “Kadınların Sporda Güçlendirilmesi” Kapanış Toplantısına ve İstanbul Maratonu Halk Koşusuna davet ediyor!
İstanbul Kültür & Spor Derneği – İKOS olarak Avrupa Komisyonu tarafından Erasmus+ Spor Programı kapsamında finanse edilen “Kadınların Sporda Güçlendirilmesi” projesini Ocak 2019’dan bu yana gerçekleştirmekteyiz. Kadınların spor faaliyetlerine katılımlarını teşvik etmeyi amaçladığımız projemizde, Bulgaristan, Litvanya ve Türkiye’den spor kuruluşları ile birlikte spor alanında deneyim ve bilgi birikimimizi paylaşıyor ve bu amaçla çeşitli eğitimler ve faaliyetler düzenliyoruz..
1 yıllık projemizin sonuna gelirken, 2 Kasım 2019 tarihinde düzenleyeceğimiz Proje Kapanış Toplantısı‘nda kazandığımız deneyimleri ve biriktirdiğimiz hikâyeleri sizlerle paylaşmak istiyoruz. 45 uluslararası ve 70 yerel paydaşın bir araya geleceği bu toplantının dili İngilizce olacaktır. Kapanış toplantımız 2 Kasım 2019 Cumartesi günü 13.30 – 16.30 saatleri arasında Elite Hotel Dragos’ta gerçekleştirilecektir.

Proje kapsamında yaptığımız bir diğer farkındalık etkinliklerden birisi olarak da, 3 Kasım 2019 tarihinde 41. İstanbul Maratonu Halk Koşusu’na 9 farklı ülkeden 45 uluslararası katılımcı ve 120 kadın koşucu ile katılmayı planlıyoruz. Özellikle, sivil toplum örgütlerinde gönüllü veya profesyonel olarak çalışan kadınların spora katılımlarının arttırılması önceliğimiz olup, her kuruluştan 4’ü kadın olmak üzere 5 koşucuya ulaşmayı hedefliemekteyiz.

31 Ekim 2019 saat 18:00’e kadar [email protected] adresine e-posta göndererek katılımınızı teyit edebilir ve kapanış toplantısı lojistik detayları hakkında bilgi alabilirsiniz. Proje tişörtleri ve maraton numaraları 13.30-14.00 arası Kapanış Toplantısı kayıt masasında dağıtılacaktır

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler