Avrupa Birliği Müktesebatı Çevre Faslı ve Türkiye Toplantısı

Avrupa Birliği Müktesebatı Çevre Faslı ve Türkiye Toplantısı

Çevreci Enerji Derneği, Kyoto Club/İtalya ortaklığı, Bologna Belediyesi ve Karşıyaka Belediyesi iştirakçiliğinde Türkiye ve AB arasında Sivil Toplum Diyaloğu – V programı kapsamında ”Sürdürülebilir Kalkınma için Sürdürülebilir Sivil Toplum Diyaloğu” projesini yürütüyor.

sivilalan.com'u Telegram'da Takip Edin! sivilalan.com'u Linkedin'de Takip Edin!

İtalya ile eş zamanlı yürüyen proje kapsamında sivil toplum temsilcileri, öğrenciler, kamu kurumu ve özel sektör temsilcileri ile Avrupa Birliği müktesebatı Çevre faslının konuşulacağı bir toplantı düzenleniyor. 12 Eylül Perşembe günü, saat 10.30 – 15.30 saatleri arasında Greymark Otel/İZMİR’de gerçekleşecek toplantıda Çevreci Enerji Derneği ve İtalyan Kyoto Club’ın hazırladığı raporlar üzerinden ve değerli akademisyenlerin sunumları ile ülkemiz AB müktesebatı çevre faslına uyum konusunda bu zamana kadar ne kadar ilerleme göstermiş, eksikler neler tartışılacak. 

İtalya’dan iki temsilcinin de dahil olacağı ve İtalya’nın çevre faslı konusunda nasıl çalıştığının, ne gibi çalışmalar yaptığının aktarılacağı toplantıya aşağıdaki linkten kaydolabilirsiniz: 

Kayıt İçin Tıklayınız!

Katılımcılara katılım sertifikası verilecektir. 

Yer: Greymark Otel/İZMİR

Tarih: 12.09.2019 – Perşembe

Saat: 10.30 – 15.30 (Öğle yemeği verilecektir)

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler