Empati Derneği, Empati Panayırı ile “Hayat Birlikte Güzel!” Diyor!

Empati Derneği, Empati Panayırı ile “Hayat Birlikte Güzel!” Diyor!

Empati Derneği, çocuklar, gençler ve yetişkinler için hem öğretici hem de eğlenceli atölyelerin, söyleşilerin, sergilerin, konserlerin, yaz sinemasının, masalların, tasarım pazarının olduğu “Hayat Birlikte Güzel!” mesajıyla 24-25 Ağustos 2019 tarihleri arasında Kınalıada’da Hrant Dink Çocuk Parkı arkasındaki bahçeyi panayır alanına dönüştürüyor.

Adalar üzerinden güneye doğru seyahatlerine devam eden leylek kardeşlerin kanatlarından gelen sese kulak verdik ve yaz bitmeden önce çocuklar, gençler ve yetişkinler herkes adadayken hep beraber bir araya gelelim dedik. Yaz mevsimini güzel hatıralarla kapatırken, aynı zamanda kışın Kınalıada sokaklarında yaşayan patili dostlarımız ve yaz-kış adamızda eğitimlerine devam eden çocuklarımız ile ilgili farkındalık yaratalım istedik.

Yazlıkçısı-kışlıkçısı, adalısı-adalı olmayanı, yerlisi-yabancısı ayrım yapmaksızın herkesi hayatı #birlikte güzelleştirmeye davet ediyor. Haydi gelin çünkü #HayatBirlikteGüzel!

Tüm etkinliklerimiz ÜCRETSİZ ve herkesin katılımına açıktır.Panayır programına ulaşmak için: http://bit.ly/empatipanayiri2019

Empati Derneği tarafından düzenlenen bu etkinlik Sivil Toplum Geliştirme Merkezi Derneği’nin Birlikte Programı kapsamında Avrupa Birliği tarafından finanse edilmektedir ve etkinliğimize Adalar Belediyesi ve Adalar Kent Konseyi lojistik destek vermektedir. İçerik tamamıyla Empati Derneği’nin sorumluluğu altındadır ve Avrupa Birliği’nin görüşlerini yansıtmak zorunda değil

Empati Derneği, Empati Panayırı ile “Hayat Birlikte Güzel!” Diyor!

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler