İzmir’de Proje Okulundan Ücretli Proje Yazma Eğitimi

İzmir’de başlattığı ‘Sosyal Finansman ve Proje Yazımı Eğitimi’ serisi ilk eğitimiyle katılımcılarını bekliyor.

Sosyal finansman alanında uzmanlaşmak isteyen gençlik çalışanları, aktivistler, yeni mezunlar ve eğitimini sürdürmekte olan öğrenciler için hazırladığımız eğitim içeriğimiz uygulamalı atölyeler ve uygulanmış örnekler ile gerçekleştirilecektir. Eğitimimizin süresi 2 gün ( 8 + 8 saat ) olarak planlanmıştır.

Eğitime katılmak isteyenler başvuru formuna buraya tıklayarak ulaşabilirler. Ayrıca [email protected] adresine de katılım için mail atabilirler.

Eğitimimiz katılımcıların sosyal finasmana erişimini ve finansman kaynaklarını kullanabilmelerini sağlamak için tasarlanmış bir eğitimdir. Bu eğitimi alan katılımcılar proje tasarımı ve fon kaynaklarını yönetebilme becerisi kazanacaklardır. Uluslararası fon ve hibe kaynakları hakkında teknik ve uygulama bilgisine sahip olurken, aynı zamanda ulusal ve yerel fon kaynaklarını öğrenerek yakından tanıma şansı yakalayacaklardır. Günümüzde sosyal konularda harekete geçmek isteyen, hatta uluslararası fon kaynakları ve yönetimi konularında kariyer planı yapan aktivistler sektöre ve topluma yenilikçi ve etkin proje ürünleri sunabileceklerdir.

Bu eğitimde değerli katılımcılarımızın mevcut proje fikirlerini değerlendirebilmelerini ve hayata geçirmelerini teşvik edebilmeyi ümit ediyoruz. Eğitimi alan katılımcılarımız etkin, sonuç odaklı ve sürdürülebilir proje fikirleri ile başarılı örnekler geliştirebileceklerdir.  Aşağıda başlıklar halinde eğitimimizin çıktılarını bulabilirsiniz.

Eğitim sonunda katılımcıların elde eldeceği kazanımlar;

  • Sosyal yatırım  fonları hakkında genel bilgi sahibi olmak
  • Sosyal finansman alanında küresel, AB ve Türkiye’deki aktörleri tanımak
  • Proje Döngüsü Yönetimi alanında yetkinlik kazanmak
  • Proje sonrasında orta ve küçük ölçekli bir hibe için başvuru metotlarını öğrenmek
  • Proje yönetimi için gerekli süreçleri tanımak
  • Katılımcılar için en az bir proje tasarımı sürecinde ücretsiz danışmanlık hizmeti.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler