Kapanış sergisi: Yeniden Düşünme ∙ Birlikte Üretme ∙ Paylaşma

AFS Gönüllüleri Derneği’nin Centre Francais de Berlin (Almanya), Peace Dialogue NGO (Ermenistan) ve Une Terre Culturelle (Fransa) ortaklığıyla, Erasmus+ ve OFAJ DFJW desteğiyle yürüttüğü “Yeniden Düşünme ∙ Birlikte Üretme ∙ Paylaşma” projesi, 23 Mart Cumartesi günü Tasarım Atölyesi Kadıköy’de düzenlenecek sergiyle son buluyor.

Projenin 2017’de Marsilya, geçtiğimiz yıl ise Vanadzor ve Berlin’de gerçekleşen etaplarında, 4 ülkeden gençler toplumsal hafızanın formasyonu üzerine düşünmüş ve yaratıcı iletişim araçları aracılığıyla çatışma çözümüne nasıl katkıda bulunabileceklerini tartışmıştı.

32 kişilik proje ekibi, projenin İstanbul’daki etabında son kez arada! Bir hafta boyunca şehirle iç içe geçmiş kültürel imgelerin izini süren ekip, yenilikçi ve dinamik bir yaklaşım ile, barışçıl dünyaya katkıda bulunmak amacıyla fotoğraf ve fanzin dergi üretiyor, Kadıköy’ün ses haritasını çıkarıyor.

Gençlerin bu sanatsal ortak üretimlerine tanıklık etmeye ve bir arada yaşamı daha cesaretli bir şekilde düşlemeye davetlisin.

Katılım herkesin katılımına açık ve ücretsiz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler