Gönüllü hikayeni paylaşmak ister misin?

Gönüllü hikayeni paylaşmak ister misin?
Gönüllü hikayeni paylaşmak ister misin?

Hepimiz geçmişten bugüne kadar yaşadığı süreç içerisinde bireyler olarak bir yerlerde, bir şekilde, belirli bir zamanda toplumsal sorunların çözümünde rol aldık ya da almaya devam ediyoruz. Bu süreçte daha da sürdürülebilir bir dünya için birlikte sosyal sorumluluk ve sosyal etki oluşturan çalışmalarda bir STK, vakıf, sosyal girişim, sosyal kooperatif, gençlik grupları, okul topluluğu, kamu kuruluşları, çalıştığımız şirket vasıtası ile ve de bireysel olarak gönüllülük eylemi içerisinde bulunduk ve de bulunuyoruz. İnanıyoruz ki hepimizin içinde bulunduğu gönüllülük  deneyimleri ile oluşan kazanımlarımız gündelik yaşamlarımızda ki yaklaşımlarımızda, tükettiklerimizde, ürettiklerimizde ve içinde bulunduğımuz birçok etken içinde sürdürülebilir olarak devam ediyor. Devam eden bu sosyal değerlerin büyük bir bölümünü belirli bir zamanda yaptığımız ya da yapmaya devam ettiğimiz gönüllüğe borçluyuz.

Tam da işte burada Gönüllü Hikayeleri olarak ”Paylaştıkça Çoğalan Hİkayeler” mottosuyla çıktığımız bu yolda ”sürdürülebilir gönüllülük” anlayışını yaygınlaştırmak için gönüllü hikayelerinizi paylaşmaya davet ediyoruz.

Gönüllü hikayelerinizi paylaşmak için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Gönüllü Hikayeleri formu: https://goo.gl/84nWcJ

Sorularınız ve önerileriniz için [email protected] ‘dan ulaşabilirsiniz.

Gönüllü Hikayeleri ‘ni sosyal medya kanallarından(facebook, instagram, twitter…) ve www.gonulluhikayeleri.org ‘dan takip edebilirsiniz

Daha da sürdürülebilir bir yaşam ve de birlikte üretmek için gönüllü olun…

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler