Gönüllü Hikayeleri

Yaşamın kocaman bir deneyimleme merkezi olduğunu artık hepimiz biliyoruz. Büyük ya da küçük sorumluluklar aldığımız gönüllü çalışmalarımız muhakkak hepimizin hayat hikayesine eklenmiştir. Biz tam da burada işte bu sosyal değeri yüksek ve yaşamımız boyunca bizim için sürdürülebilir olan gönüllü deneyimlerinizi, sohbetlerinizi ve de hikayelerinizi bizimle paylaşmaya değer bulduğunuzu düşündüğünüz o anda bu harika sürecinize ortak olmak istiyoruz.

Yapmış olduğunuz bu gönüllü çalışmaların anlatıldığı bir hikayenizi ilham vermesi ve bir başkasına ışık tutması için bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Yaşadığınız ve size iyi geldiği kadar başkasına iyi geleceğini düşündüğünüz hikayelerinizi aşağıda yazan basamaklardan geçirerek bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hikayelerinizi okumak ve okurlarla buluşturmak için sabırsızlanıyoruz… Unutmayın sizin hikayenizi okuduktan sonra bir başkasına ışık olmak için yaşam yolunda yürüyen yüzlerce insan var.

Hikayenizi yazarken başladığınız ilk noktayı;

  • Neden gönüllü çalışmaya başladığınızı, bu hikâye sürecinde neleri tecrübe ettiğinizi,
  • Tecrübe ederken etkilediklerinizin  neler olduğunu,
  • Gönüllü çalışmalar hakkında başka neler yaptığınızı ve gönüllü çalışma alanlarınızı bizlere 260 kelimeden oluşacak bir yazı şeklinde ve ilgili olduğunu düşündüğünüz bir fotoğrafınız ile birlikte gönüllü hikayenizi aşağıdaki linkte yer alan formumuzu doldurarak bize ulaştırabilirsiniz.

Başvuru Formu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeOy5acsY1FPW066MNX7628mRDEta3StFqXGE8_niZGPXSIJg/viewform

Sorularınız ve önerileriniz için bizlere sosyal medya kanallarımızdan ve [email protected] dan ulaşabilirsiniz.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler