Çok Geç Olmadan, Çocuk İstismarına Dur De! İstanbul Çalıştayı

nirengi duyuru
nirengi duyuru

Nirengi Derneği, 10 Mart 2018, Cumartesi günü, ülkemizdeki çocuk ihmal ve istismarı sorununun önlenmesine destek vermek amacıyla Çok Geç Olmadan, Çocuk İstismarına Dur De! İstanbul başlıklı bir çalıştay gerçekleştiriyor.  

Çalıştayda sağlık, hukuk, eğitim, emniyet, çocuk koruma ve sosyal hizmetler vb. alanlarda faaliyet gösteren STK, üniversite, özel sektör ile kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinden katılımcıların bir araya gelmesi hedefleniyor.

Çocuk ihmal ve istismarı konusunda gerçekleşecek olan panelin ardından, Çok Geç Olmadan Çocuk İstismarına Dur De Mersin projesi sunumu ve grup çalışmaları gerçekleştirilecek.

Çalıştay sonrasında, çocuk istismarına karşı bir yol haritasının da yer alacağı bir politika dokümanı hazırlanacak. Doküman Türkçe ve İngilizce çevrimiçi yayın haline getirilerek ulusal ve uluslararası platformlarda paylaşılacak.

Çalıştay hakkında daha fazla bilgi ve program için http://www.nirengidernegi.org/tr/cocuk-istismarina-dur-de-istanbul-calistayi/ sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Sınırlı sayıda katılımcı kabul edilebildiğinden katılım başvurusu yapılması gerekmektedir. Katılımcı değerlendirmeleri ilk başvuran kuralına göre yapılacaktır.

Tarih: 10 Mart 2018, Cumartesi

Yer: İstanbul Titanic City Otel, Taksim

İletişim: [email protected]

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler