PERYÖN, yoluna “İnsana Değer Ödülleri” ile devam ediyor!

1519108415 PERYON Od  lGecesi fotograf  2
1519108415 PERYON Od lGecesi fotograf 2

Türkiye’nin tüm insan yönetimi süreçlerini kapsayan tek ödülü 10’uncu yaşında yeni bir dönemin kapısını aralıyor. Odağına ‘insana değer” örnek uygulamaları alan PERYÖN Ödülleri, artık yoluna; “PERYÖN İnsana Değer Ödülleri” adıyla, “Değer Veren” profesyoneller ve “Değer Katan” kurumlar için yenilikçi yaklaşımlarla devam ediyor.

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği, PERYÖN’ün düzenlediği, Türkiye’nin tüm insan kaynakları süreçlerini kapsayan tek ödülü 10’uncu yaşına yepyeni bir yüz ile merhaba diyor.

Şimdiye kadar “PERYÖN İnsan Yönetimi Ödülleri” olarak anılan ve bugüne kadar iş yaşamına değer katan projelerin daha geniş kitlelere duyurulması alanında Türkiye’nin en önemli insan kaynakları geleneklerinden biri haline gelen PERYÖN Ödülleri, bundan böyle yoluna “PERYÖN İnsana Değer Ödülleri” adıyla devam edecek. “10 yıldır yaptığımız, düşlediğimiz, hedeflediğimiz her şey insana değer” mottosuyla yola çıkan PERYÖN, köklü geleneğini, yenilikçi bir bakış açısıyla geleceğe aktarmaya hazır.

“İnsana değen” uygulamaların paylaşılması, başarılı örneklerin artması, yaratıcılığın görünür hale gelmesi amacıyla düzenlenecek olan ödül töreni, Türkiye’nin önde gelen CEO ve üst düzey yöneticilerinin katılımıyla 3 Mayıs 2018 tarihinde gerçekleşecek. Başvuru sürecinin tamamlandığı PERYÖN İnsana Değer Ödülleri’nde bu sene 24 kurum, 28 kategoride yarışacak.

Değerlendirme sürecinde; akademisyenler, üst düzey yöneticiler, insan kaynakları uzmanları, danışmanlar ve alanında pek çok profesyonelin yer alacağı “Değer Verenler” jürisi, en başarılı kurumları seçecek.

Çalışma yaşamına taze bir soluk getiren uygulamaları destekleyerek, ödül süreci ve törenini sürprizlerle dolu bir noktaya taşıyan “Değer Katan” kurumlar da bu süreçte yerini alacak. Ödül töreninin 10’uncu yılında Doğa HSE, İş Sağlığı ve Güvenliği Kategorisi’ni, BİMSA ise İnsan Kaynaklarında Dijitalleşme Kategorisi’ni destekleyen kurumlar olarak öne çıkıyor.

PERYÖN ve ödül süreci hakkında detaylı bilgi için; www.peryon.org.tr adresi ziyaret edilebilir.

Sürdürülebilirliğimizi sağlamak için bize buradan kahve ısmarlayarak destek olabilirsiniz!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Benzer Haberler