Eğitim

Sivil Toplumda İyi Yönetişim Sertifika Programı

Sivil Toplumda İyi Yönetişim Sertifika Programı Adana Kent Konseyi ev sahipliğinde, Adana Büyükşehir Belediyesi desteğiyle, Boğaziçi Üniversitesi Vakfı Argüden Yönetişim Akademisi tarafından sunulacaktır.

Sertifika programı, sivil toplumun kapasitesinin geliştirilmesine katkıda bulunmayı ve yasal mevzuat çerçevesinde teorik ve pratik bilgiler aktararak insan kaynağı yetiştirmeyi hedefliyor.

Eğitmenlerimizin özgeçmişleri için lütfen tıklayınız.

Her ders 3’er saat olup toplam 22 ders bulunmaktadır. 11 günlük eğitim 5 haftada tamamlanacaktır. Detaylı program için lütfen tıklayınız.

Programa %80 devamlılık gösteren katılımcılara, Boğaziçi Üniversitesi Vakfı’nın (BÜVAK) imzasını taşıyan sertifikalar takdim edilecektir.

21 Ağustos 2017 tarihine kadar www.adanakentkonseyi.org.tr web adresinden başvuru formu doldurularak eğitime başvurabilirsiniz.

Eğitime kabul edilen katılımcılara iletişim bilgileri aracılığıyla geri bildirim yapılacaktır.

[button color=”green” size=”medium” link=”http://adanakentkonseyi.org.tr/duyuru-detay-Sivil-Toplumda-Iyi-Y-ouml-netisim-Sertifika-Programi-Basvuru-Formu” icon=”” target=”true”] Başvuru şartları ve formu için lütfen tıklayınız.[/button]Yorum yazın

Yorum yazmak için tıklayınız

sivilalan.com’un E-Bültenine Abone Olun

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!

Etkiniz AB Programı

Etkiniz AB Programı
Anlatan Eller