EğitimHaberlerMedya

Sosyal Medyayı Etkili Kullanma Atölyesi  – Adana

0

6 Mayıs Cumartesi gerçekleşecek atölyemize katılım ücretsizdir ve atölye herkese açıktır.

Buradan başvuru yapabilirsiniz: http://bit.ly/p24adana

Sosyal Medyayı Etkili Kullanma atölyesi Erkan Saka moderatörlüğünde, iletişimci Kenan Dursun ve Şevket Uyanık ‘ın sunumlarıyla gerçekleşecek. Atölyede sosyal medyayı daha etkili kullanmaya yönelik ve internet güvenliğine dair araçlar ve yöntemler tanıtılacaktır.

Atölye, Sosyal Medyayı Etkili Kullanmak üzerine uygulamalı bir atölyedir. Bu sebeple katılımcıların bilgisayarlarını ya da akıllı telefonlarını yanlarında getirmesi yararlı olabilir.

Atölye 6 Mayıs Cumartesi 14:00–17:00 arası ‘’Adana Kültür Sanat Merkezi’’nde gerçekleşecektir. Açık adres: Adana Kültür Ve Sanat Merkezi, Ulus Caddesi, Tarihi Kız Lisesi Binası, Seyhan, Adana.

Başvuru formu; http://bit.ly/p24adana


P24 “Nasıl Yapmalı” atölyeleri

Punto24 Bağımsız Gazetecilik Platformu’nun iletişim, gazetecilik, radyo ve televizyon ve görsel sanatlar bölümleri öğrencileri, sivil toplum kuruluşları, yurttaş gazeteciler ve yerel gazeteciler için ‘’Nasıl Yapmalı’’ başlığı altında üç yıldır düzenlediği gazetecilik atölyelerinin 2017 serisi devam ediyor.
Bu atölyeler kapsamında, gazeteciler ve STK’lar için sosyal medya kullanımı ve interaktif yayıncılık üzerine atölyeler gerçekleşmeye devam ediyor.

Haberlerimizden zamanında haberdar olmak istiyor musunuz?

Civic Space Jobs

Yorumlar

Yorum yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Diğer Eğitim